Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir güneşte elleriniz şahane görünecek

Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir güneşte elleriniz şahane görünecek

Yazın hangi oje renkleri sürülmelidir? Hangi oje renkleri güneşte hoş durur? İşte sizlere fantastik öneriler…

BEYAZ OJE

Uzun yıllardır popüler olan beyaz oje trendini biz en çok glitter oje ile kombinlemeyi seviyoruz. Glitter oje ve beyaz ojeyi birleştirerek göze çarpan manikür stili yakalayabilirsin. Bu oje rengi için badem biçiminde şekillendirilmiş tırnakları tercih etmelisin. Eğer tırnaklarını bir türlü uzatamıyorsan dinç uzayan tırnaklar yazımızdan takviye alabilirsin.

5addcc1cd585d-k6gS.jpg

SU YEŞİLİ OJE 

Yazı anımsatan en güzel oje renklerinden biri su yeşili oluyor. Ege kıyılarının en güzel tonunu tırnaklarına yansıtarak yaz stilini tamamlayabilirsin. Su yeşili tırnaklar, bronz tene çok yakışıyor. Su yeşili ojenin daha kalıcı olması için üstüne koruyucu baz uygulayabilirsin.

5addcc1c9fd47-2YKS.jpg

TEN RENGİ OJE

Nude makyaj trendi tırnaklarda da kendini gösteriyor. Nude yani deri rengi oje rengi günden güne popülerliğini arttırıyor. Dilerden mat ten rengi oje, dilersen de aydınlık cilt rengi oje seçim edebilirsin. Biz yaz aylarına en çok aydınlık bitişli cilt rengi ojeyi yakıştırıyoruz. Bronz tenine yakışacak bir ten rengi oje arıyorsan pembe daha aşağı tonlu ten renklerine öncelik vermelisin.

5addcc1c81395-pRi1.jpg

AÇIK RENK OJE

Tertemiz görünen eller için yaz ayları her tarafında açık renkli ojelerden vazgeçemiyoruz. Rakı beyazı oje, açık beyaz oje gibi renklerle hatasız görünen ellere sahip olabiliyoruz. Sen de bu renkleri hemen şimdi denemediysen bu yaz mevsiminde acilen denemelisin.

5addcc1c98173-kk3b.jpg

MAVİ OJE

Yaz aylarında en sık sürdüğümüz oje renklerinden biri mavi oje oluyor. Mavi ojeni hem özel davetlerde ayrıca de günlük maniküründe kullanabilirsin. Mavi ojenin çekici görünmesi için üzerine yıldız, yürek, çiçek gibi figürler çizebilir ve bunları pembe veya yeşil gibi kontrast renklere boyayabilirsin.

5addcc1ca73db-KquB.jpg

KEMİK RENGİ OJE

Açık renkli ojeleri seviyorsan yaz mevsiminde mutlaka kemik rengi ojeyi denemeni öneriyoruz. Bilhassa buğday tenlilere çok yakışan bu renk, elleri temiz ve modern gösteriyor. Dilersen tırnaklarını badem biçiminde şekillendirip kemik rengi oje ile renklendirebilirsin. Kemik rengi ojenin daha aydınlık görünmesi için şeffaf parlatıcı uygulamayı unutma.

5addcc1caf052-TBet.jpg

SARI OJE

Sosyal medyada sıkça gördüğümüz sarı ojeler hakkında ne düşündüğünü çok merak ediyoruz! Doğrusu biz sarı ojelere alışmaya başladık ve yaz aylarında bol bol sürüyoruz. Sen de yeni manikür trendlerini denemeyi seviyorsan sarı ojeleri sürmeye başlayabilirsin. Birincil denemede sarı ojeye gözlerinin alışması için ten rengi oje sürdüğün günlerde sadece yüzük parmağına sarı oje sürebilirsin. Yaz bitmeden uygulaman gereken oje modelleri arasında sarı çivi birincil sırada geliyor.

5addcc1cbf4b8-fbb4.jpg

PUDRA RENGİ OJE

Sade manikür stilini seviyorsan pudra rengi oje sürebilirsin. Açık pembe tonlarındaki pudra rengi oje tırnaklarına doğal bir dış görünüş verecek. Uzun tırnakların varsa açık renkli ojeler bir uçtan bir uca tırnaklarını daha göze çarpan bir hale getirebilirsin.

5addcc1ccd7fc-ejFZ.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?