Selülit nasıl geçer 3 araç gereç ile selülitlerin önlemini alın!

Selülit nasıl geçer 3 araç gereç ile selülitlerin önlemini alın!

Selülit nasıl geçer? Selülite iyi gelen doğal kür tarifleri nelerdir? Selülite ne iyi gelir? Bir çok kadının ortak sorunu olan selülitler bütün anlamıyla baş belasıdır. Günümüzde ilerleyen teknoloji ile beraber selülit sorunlarına aleyhinde bir fazla usul bulunuyor ama doğal yöntemlere olan düşkünlüğümüz ve deri bakımına verdiğimiz önemi düşünecek olursak doğal pratik kür tarifleri daha fazla dikkatimizi çekiyor. Elmaelma.com olarak sizin için hazırladığımız evde basit bir şekilde uygulayabileceğiniz 3 araç gereç ile selülit sorunlarınızın önünü kesebilirsiniz.

ARALIK VERMEDEN 14 GÜN BOYUNCA…

Cilt ve saç bakımına yönelik doğal tarifleri ile dikkat çeken; Çekicilik Uzmanı Eğitmeni, Master Figen Aktosun 14 gün her tarafinda aralıksız uygulanması halinde en etkili kozmetikve medikal uygulamaların tahtını yerinden edecek, sonuçları uygulamalarla kanıtlanmış selülitlere veda etmenin reçetesi olan özel kür tarifini sizler için paylaştı.

3 MALZEME İLE MUCİZE YARATABİLİRSİNİZ!

Yazın gelmesi ile birlikte yanlış gıda, genetik faktörler, durağanlık, yetkisiz su tüketimi gibi birçok etken sonucu oluşan selülitlerden kurtulmak için kadınlar kadar birbirinden bambaşka yollar deneniyor. Hemen herkesin mutfağında bulunabilecek veya kolayca temin edebileceği doğal ürünlerden yapılan kür ise en etkili yöntemlerin başında geliyor. Üç malzeme ile 14 günde gözle görülür bir azalma karşılayan doğal kürün tarifini ise Saç, Cilt Bakımı ve Çekicilik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun veriyor.

SELÜLİTLERE KARŞI DOĞAL KÜR TARİFLERİ

MALZEMELER

Kahve çekirdeği,
Hindistan cevizi yağı
1 adet patates

Nasıl hazırlanır? Kilo ortalaması 50 ile 70 kg arasında olan kişiler için dört yemek yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine dört kaşık Hindistan cevizi yağı ve bir adet rendelenmiş patatesin suyunu ekliyoruz. Daha fazla kiloya sahipseniz kilonuz ile orantılı bir şekilde karşımın ölçüsünü arttırabilirsiniz. Krem şeklini alana kadar karıştırıyoruz. Karışımı sorunlu bölgeye adale yönünde aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulayıp streç film sarıyoruz. 25 dakika beklettikten daha sonra ılık su ile yıkıyoruz. Bu karışımı aksatmadan 14 gün her tarafinda uyumlu olarak uyguluyoruz.

14 gün baştan başa aksatmadan kürü uygulayacak kişilerin mutlaka öncesi ve sonrası farkları görebilmeleri için ölçülerini alıp resim çekilmelerini söyleyen Master Figen Aktosun, 14 gün uyumlu uygulama yapıldıktan daha sonra doğanın gücünü ayrım edeceklerini söylüyor. 

Doğada tüm sorunlarımıza çözüm bulmamız olası. Yeter ancak doğal ürünleri ve bitkileri iyi tanıyalım ve hangi derde tedavi olabileceklerini araştırarak bilirkişi kişileri dinleyelim. Doğa; selülitsiz, aydınlık ve pürüzsüz görünümlü cilt için gereken her şeyi bizlere sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?