Plaj makyajı nasıl yapılır plajda tüm dikkatler üzerinizde olsun!

Plaj makyajı nasıl yapılır plajda tüm dikkatler üzerinizde olsun!

Plaj makyajı nasıl yapılır? plaj makyajı nedir? Plaj makyajı nasıl olur? Plaj makyajında hangi makyaj malzemeleri kullanılır? Arkadaşlarınızla deniz planı yaptınız oysa haftanın yorgunluğunu yeteri kadar üstünüzden atamadınız ve cildiniz bir hayli bitik durumda. Arkadaşlarınızla tüm gün çekildeceğiniz fotoğraflarda bitik ciltle poz vermek istemiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz plaj makyajınızı denemeye ne dersiniz? O halde haberimizi okumaya devam edebilirsiniz…

PLAJ MAKYAJI NEDİR?

Plaj makyajı jurnal veya ”No makeup makup” dediğimiz akımdan ayrı olarak cildinizdeki kusurları hafif ortadan kaldıracak ancak cildinizin makyaj makyaj görünmesine neden olmayacak derecede hafiflikte bir makyajdır. 

PLAJ MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Plajda sıcakların aşağıda fondöten sürmek seslenmek cildinizde dağıtılmış sorunlara neden olacak derecede zemin sıralamak demektir. Bu yüzden plaj makyajında muhakkak cildinize fondöten uygulamamanız gerekmektedir. Bu yüzden cildinizi renklendireblecek fakat aynı zamanda cildinizi güneşten koruyacak renkli güneş koruyucuları tercih edebilirsiniz. Göz kapaklarınızdaki damarlı görünümleri bir nevi kapatmak istiyorsanız günlük kullandığınız toz ya da kalem farlar yerine hafif renk veren jel farları tercih edebilirsiniz.

Kirpikleriniz için size önerebileceğimiz en iyi usul kirpiklerinizi hafif kıvırp suya dayanıklı maskaraları seçim etmeniz olcaktır. Bu Vesile Ile kirpiklerinizdeki rimel bütün gün her tarafında sizinle kalabilir ve dökülme gibi sorunları yaşamanıza engel olacaktır. 

Dudaklarınız için hafif renk veren dudak balmı kullanarak dudaklarınızı ayrıca nemlendirmiş keza de hafif dudak rengi vermiş olacaksınız. İşte plaj makyajı bu kadar kolay ve hafif! Sizde plaja bu arada minik dokunuşlarla cildinizi renklendirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?