Evde tüy dökücü krem yapımı ceviz kürü ile pürüzsüz bir tene sahip olun!

Evde tüy dökücü krem yapımı ceviz kürü ile pürüzsüz bir tene sahip olun!

Gözden Düşmüş tüyler neredeyse bir çok kadının başa çıkmaya çalıştığı sıkıcı konulardan biridir. Pürüzssüz bir cilt hepimizin gerçek dışı! Fakat elmaelma.com okurlari için ayrıca pratik hazırlanan ayrıca de kısa vakit içerisinde etkisini görebileceğiniz tüy dökücü krem yapımının tarifini hazırladık. Bu Vesile Ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için değişik yöntemlere büyük paralar vermenize gerek kalmayacak!

DOĞAÜSTÜ CEVİZ KÜRÜ!

Eğer olabildiğince doğal ürünler kullanıyor veya beğenilmeyen tüylerden kurtulmak için doğal yöntemlere sıkça başvuruyorsanız bu yöntemi mutlaka duymuşsunuzdur. az daha tüm dünyaya yayılmış olan ceviz kürü yöntemi baştan sona istenmeyen tüylerinizden adeta ayrıntılarıyla kurtulmanız mümkün. Zaten bu kürü bu dek meşhur yapan da bu.

Malzemeler: 1 avuç ceviz kabuğu, 1 su bardağı su, gazlı kumaş ya da pamuk

NASIL HAZIRLANIR?

Bildiğimiz cevizin kahverengi kabuklarından bir avuç kadar edinin. Bu kabukları çevrenize ve kendinize hasar vermeyeceğiniz şekilde önlemler alarak temiz kalacak şekilde bir yakın. Ceviz kabukları kül haline gelince, bu külü alıp bir su bardağı suyun içine koyun ve bu şekilde en düşük 12 saat bekletin. Yeteri dek beklettikten sonra küllü suyun içine gazlı bezi veya pamuğu sokup bu karışımla en ince ayrıntısına kadar ıslatın ve tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgenin üzerine nemli gazılı bezi ya da pamuğu yerleştirip 30 dakika bu şekilde bekletin.

Kürü her gün 30 dakika olacak şekilde uyguladığınızda tüylerinizin bir kısmının hiç çıkmadığını, bir kısmınınsa çok zayıf çıktığını görecekseniz. Gözden Düşmüş tüyleriniz azalmış olsa da bitmiş çıktığında bu uygulamayı tekrarlayabilir, tüyleriniz tamamen zayıflayıp bitene dek da benzer şekilde devam edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?