Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Ayakkabı ve Çanta Modelleri

 

ayakkabi-ve-canta-modelleri

Kundura ve çantalar kadınlar için ihtiraslı parçalardır. Elbiselerin vazgeçilmez parçaları olan bu ürünler giysileri tamamlamakla kalmaz onların şıklığına zarafet katarlar. Ayakkabı ve çanta modellerini seçerken genelde ikisi birbirine ahenkli olarak seçilir. Ama yan fakat tekrar tekrar kundura ve çanta modellerinin birbirine ahenkli olması gerekir diye bir kural yoktur. Burada kayda değer olan kombinin birbirine ahenkli olması ve bütünleşmesidir. Kundura seçerken ilk uyarı edilmesi gereken şey ayakkabının rahatlığıdır. Gün boyu ayaklarımızı sararlar ve bizi onlar taşırlar. Dolayısıyla ayağa uygunsuz ve hasar veren ayakkabının ayağa vereceği rahatsızlık kişiyi yapacaklarından alıkoyar. Bunla da kalmaz ayaklarda yara yapar ve diğer ayakkabıların zeka bir zaman giyilebilmesine olasılık sağlamaz.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-

Yani özetle ayakkabının zararsız ve rahat olmasının önemi büyüktür. Ayakkabının bakımlı olduğu değin çantanın da rahat bir çanta olması önemlidir eğer uzun süren bir yolculuğunuz veya gezintiniz olacaksa. Çünkü uzun süren bu gezintilerde çantanın hastalık vermesini istemez fakat aynı zamanda da çoğu eşyayı içinde barındırmasını isteriz. Bu gibi durumlarda sırt çantası en iyi tercihtir tabi oysa ama çok spor kaçabilir ve tarzınızı bozabilir onun için diğer tercihlere yönelmelisiniz. Bu tercihler arasında boydan atılan uzun saplı çantalara yer verebilirsiniz. Şimdilerde de oldukça moda olan bu tarz çantalar rahatlıkları dek şıklıklarıyla da uyarı çekiyor.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-krem

Farklı Alanlara Yönlendirilmiş desen kumaş ve renkte üretilen bu çantalar herkesin zevkine hitap edecektir. Boydan çapraz atılarak kullanılabildiği gibi yana tutularak da kullanılırlar. Ama boyundan çapraz atılarak yapılan başvuru şekli daha rahattır. Ayakkabı seçerken uyarı edilmesi gereken bir öteki hususta mevsimsel özelliklerdir. Özellikle kış aylarında sıcak tutan ve su geçirmeyen botlar kışın kurtarıcısı olmaktadır. Hem sıcak tutan keza de ayakta ağırlık yapmayan botlar daha kuytu olmaktadır. Ugg dediğimiz botlar kışın soğuk günlerinde fakat yağmursuz günlerde giyilecek hafif botlardandır.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-laci

Uzun topuğu kalın su geçirmeyen botlar yağmuru günlerde kullanılabilir. Fakat yağmurda su geçirmez olan yağmur botları zaten mevcuttur bunlar sizi yağmurdan koruyacak ve yağmur sularının elbisenize sıçramasına engel olacaktır. Kar olduğu zamanlarda ise yine kalın topuklu su geçirmez kalın botlar dağcı botları tarzında olabildiği gibi kar için özel üretilmiş olan kar botları da mevcuttur. Bunlar su geçirmez ve yerden epeyce yüksek tabanlarıyla karlara karşı tamamen bir koruma sağlarlar. çoğunlukla ayakkabı ve çanta modelleri bu şekildeydi. Karar verdiyseniz eğer haydi alışverişe kızlar..

Ayakkabı ve Çanta Modelleri Resimleri

 

ayakkabi-ve-canta-modelleri-siyah-deriayakkabi-ve-canta-modelleri-suetayakkabi-ve-canta-modelleri-yesilayakkabi-ve-canta-modelleri-yilan-deri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?